Home / Tag Archives: Antonela

Tag Archives: Antonela

“Kap ça të kapësh”/ Mevlani bën këngë për Antonelën e Ledjanën, në videoklip Arjan Konomi(VIDEO)

Mevlani, Antonela dhe Ledjana janë kthyer në treshen më të komentuar në Shqipëri, pas pjesëmarrjes së tyre në emisionin “Për’puthen”. Që prej ardhjes së Antonelës, e cila gjithashtu shfaqi si Ledjana pëlqim për Mevlanin, vajzat janë “grirë” me njëra-tjetrën për një djalë! Shpesh në studio e jashtë saj, Ledjana dhe …

Read More »