Home / Tag Archives: Angela Merkel

Tag Archives: Angela Merkel

A po bie nga “froni” Angela Merkel? Gazeta e njohur gjermane shpërthen ndaj kancelares: Ka dështuar në…

Gjermania është duke ecur shumë ngadalë me procesin e vaksinimit të popullsisë ndërkohë që numrat e infektimeve po rriten me shpejtësi. Për këtë arsyeja kancelaria angela merkel si dhe ministri i shëndetësisë në qeverinë e saj janë vëë në shënjestër të medias. Gazetar e njohur gjermane Spiegel duke i akuzuar …

Read More »