Home / Tag Archives: anemine

Tag Archives: anemine

Lufton aneminë dhe forcon imunitetin, kjo është kura natyrale me efekt të menjëhershëm

Anemia është një sëmundje që shkaktohet nga mungesa e hekurit ose si shenjë shoqëruese e një problemi tjetër shëndetësor. Simptomat e anemisë përfshijnë lodhjen, rënien e flokëve, takikardinë e të tjera. Ilaçet dhe kurat farmaceutike janë të shumta. Por duhet të keni kujdes nga suplementët e hekurit. Kujdesi nis duke …

Read More »