Home / Tag Archives: analistja

Tag Archives: analistja

Paralajmëron analistja gjermane: Me ato që ndodhen në fushatë, rruga e Shqipërisë drejt BE-së vështirësohet

Analistja gjermane, Johanna Deimel analizon fitoren e PS në zgjedhjet e 25 Prillit, “patronazhistët”, gabimet e PD, që me bojkotin i hoqi vetes çdo mundësi ndikimi dhe ndryshimin e imazhit të Edi Ramës. Deutsche Welle: Zgjedhjet në Shqipëri përfunduan me fitoren e Partisë Socialiste. Kreu i saj, Edi Rama ia …

Read More »