Home / Tag Archives: ambasadorja framceze

Tag Archives: ambasadorja framceze

Ambasadorja franceze thirrje politikës: Ngrini sa më shpejt Gjykatën Kushtetuese, Këshilli Politik të vijojë punën!

Një grup deputetësh nga parlamenti francez ka zhvilluar sot një vizitë në Bashkinë e Korçës, ku është takuar me kryetarin e bashkisë, të cilit i kanë siguruar mbështetje në drejtim të turizmit dhe pranimit të Shqipërisë në Bashkimin Evropian. E pranishme ka qenë edhe ambasadorja franceze në ikje, e cila …

Read More »