Home / Tag Archives: Altin Ndoci

Tag Archives: Altin Ndoci

“U shkoi në varrim dhe për të treta”/ Avokati i Altin Ndocit mohon akuzat dhe tregon lidhjen me vëllezërit Haxhia: “Klienti im i kishte …”

Gjykata e Durrësit dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Altin Ndocin 33 vjeç dhe Klevis Alla 22 vjeç. Ata akuzohen dhe për vrasjen e vëllezërve Viktor dhe Besimir Haxhia në 27 mars dhe Anxhelo Avdiaj dhe Dorian Shkoza në 2 mars 2020. Ndërkohë avokati I Ndocit, Saimir …

Read More »