Home / Tag Archives: ALEKDANDER CIPA

Tag Archives: ALEKDANDER CIPA

Vendimi i DASH për Berishën/ Çipa: Një goditje e peshkut më të madh që ka pasur Shqipëria në 30 vite

Analisti Aleskandër Cipa ka qenë i ftuar në studion e Fax News, për të folur në lidhje me vendimin e publikuar nga Departamenti Amerikan i Shtetit ku shpallte ‘non-grata’ ish kryeministrin Sali Berisha. Çipa është shprehur se ky vendim dhe lajmërim është nxjerrë nga një institucion shumë i rëndësishëm prandaj …

Read More »