Home / Tag Archives: Albana Vokshi

Tag Archives: Albana Vokshi

Ish deputetja ngre alarmin: Shkollat në Durrës rrezikojnë të kthehen në vatra shpërthimi të COVID

Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi, ka dhënë alarmin se Durrësi po rrezikon të kthehet në vatër të shpërthimit të koronavirusit në shkolla, pasi shuam nxënës dhe mësues kanë rezultuar pozitivë. Me një shënim në facebook, Vokshi shkruan se në disa shkolla kanë rezultuar pozitivë edhe drejtues. “Mësues në gjimnazin “Gjergj …

Read More »