Home / Tag Archives: alarmante

Tag Archives: alarmante

Situata me COVID-19 nuk gjen qetësi, shifrat vazhdojnë të rriten frikshëm

Sërish shifra alarmante! Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit 13 persona kanë humbur jetën nga COVID, ndërsa është regjistruar edhe rekord infeksionesh të reja, ekzaktësisht 1 130 të tilla. Autoritetet raportojnë se janë kryer 4539 testime dhe 1130 rastet pozitive janë identifikuar në këto bashki: 535 …

Read More »