Home / Tag Archives: aktor

Tag Archives: aktor

Rëndohet gjendja e aktorit Guljelm Radoja, përfundon i intubuar te ‘Shefqet Ndroqi’

Aktori i njohur i skenës shqiptare,Gulielm Radoja pas një muaji i shtruar në reaminacionin e spitalit të Durrësit është dërguar në intubim te “Shefqet Ndroqi” në Tiranë. Gjendja shëndetësore e aktorit për shkak të Covid-19 është përkeqësuar dhe mjekët janë detyruar ta zhvendosin në spitalin Covid 2. Për shkak të gjendjes …

Read More »