Home / Tag Archives: aktivitete kriminale

Tag Archives: aktivitete kriminale

Të përfshirë në aktivitete kriminale, kush janë “të fortët” e radhës që morën “ultimatumin” nga OFL

Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: A. S., banues në Vlorë, i dënuar për veprën penale “Vjedhja e bankave dhe arkave të kursimit”; A. S., banues në Durrës, i dënuar për veprën penale “Trafikimi i narkotikëve”; A. L., banues …

Read More »