Home / Tag Archives: aksidenton14 vjecarin

Tag Archives: aksidenton14 vjecarin

E rëndë/ Shoferja përplas 14-vjeçarin, ecën mbrapsht dhe përplas edhe dy makina të tjera

Një shofere 53-vjeçare ka shkatuar një aksident të rëndë në Tiranë ditën e sotme. Teksa po ecte mbrapsht me mjetin e saj ka përplasur rëndë një 14-vjeçar. Ngjarja ndodhi në rrugën ”Sandër Prosi” duke i dhënë mbrapa automjetit ka përplasur adoleshentin që është në spital në gjendje të rëndë shëndetësore. …

Read More »