Home / Tag Archives: akset

Tag Archives: akset

Mjegulla afrikane “pushton” vendin, ARRSH thirrje shoferëve: Ja akset problematike

Autoriteti Rrugor Shqiptar u bën thirrje shoferëve të tregohen të kujdesshëm, pasi ka prezencë të mnegullës në akset Krujë-Fushë Krujë-Laç-Milot-Patok. ARRSH u bën thirrje drejtuesve të mjetëve që në këto akse të tregohen të kujdesshëm dhe të ulin shpejtësinë. “Në akset Krujë-Fushë Krujë-Laç-Milot-Patok ka prezencë të madhe mjegulle, e cila …

Read More »