Home / Tag Archives: akne

Tag Archives: akne

Vuani nga aknet? Njihuni me metodën e trajtimit të tyre që nuk e keni provuar deri më sot

Nëse keni eksperienca me “shpërthime”, me siguri e njihni këtë proces: Lëkura juaj acarohet, më pas ju acaroheni kur e shikoni,  pastaj lëkura përkeqësohet. Hulumtimet tregojnë se njerëzit me akne në fytyrë kanë një rrezik më të lartë për të përjetuar ankth dhe depresion, të cilat më pas shkaktojnë përkeqësimin …

Read More »