Home / Tag Archives: agresiviteti

Tag Archives: agresiviteti

“Kemi nevojë për lajme të mira”/ Brataj: Covid-19 nuk është më agresiv, ja ç’po ndodh në Urgjencën Kombëtare!

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj,ka komentuar shifrat e larta të infektimeve dhe viktimave nga koronavirusi gjatë verës me anë të një shkrimi të gjatë në rrjetet sociale. Brataj thekson se pavarësisht rritjes së shifrave agresiviteti i virusit nuk i njëjtë me muajt mars-prill, pasi në të vërtetë, siç thekson …

Read More »