Home / Tag Archives: administratoret

Tag Archives: administratoret

Durrës/ U sekuestruan 143 kilogram kokainë, arrestohen administratorët e kompanisë

Policia e Shtetit ​ Vijojnë goditjet e njëpasnjëshme ndaj veprimtarisë kriminale të trafikimit të drogave të forta. ​ Finalizohet operacioni​ policor i koduar “EL MEJOR”. ​ Operacioni i zhvilluar nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrës dhe Drejtoria Vendore e Kufirit​, me mbështetjen e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, në …

Read More »