Home / Tag Archives: abuzoi

Tag Archives: abuzoi

Abuzoi seksualisht me vajza e djem, mes tyre edhe shqiptarë, arrestohet ish-drejtori i Teatrit Kombëtar

Ish-drejtori i përgjithshëm i Teatrit Kombëtar të Greqisë, njëkohësisht edhe regjisori i njohur, Dhimitris Ligniadhis është arrestuar pak minuta më parë me akuza për abuzime seksuale dhe përdhunime të herë pas hershme jo vetëm ndaj aktoreve por edhe ndaj minoreneve siç shkruajnë mediat greke. Kishte dhënë dorëheqjen disa ditë më …

Read More »