Home / Tag Archives: A.S

Tag Archives: A.S

Kanabis në shtëpi, si e pësoi tropojani

Një 62-vjeçar nga Tropoja është arrestuar pasi është kapur me lëndë narkotike. Policia njofton se është vënë në pranga A.S., 62 vjeç, banues në fshatin Bradoshnicë, Tropojë. Sipas bluve gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e 62-vjeçarit, shërbimet e Policisë kanë gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale një …

Read More »