Home / Tag Archives: 71 te vrare

Tag Archives: 71 te vrare

Si i shpiku Edi Rama 71 të vetëvrárë me Covid në Itali/ Çfarë thonë realisht mediat atje, pse u risoll i tjetërsuar një shkrim i Shtatorit

Të mësuar me propagandën që sa vjen e shtohet nga ana e qeverisë, me thellimin e kolapsit në sistemin e shëndetësisë, dhe trajtimin e personave të prekur me Covid 19, dita e djeshme duket se ka arritur dhe pikën e vlimit. Teksa në vend u shënua rasti i katërt i …

Read More »