Home / Tag Archives: 7 persona ne pranga

Tag Archives: 7 persona ne pranga

Bien në pranga 7 persona në Tiranë

Tiranë Bien në prangat e Policisë 7 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Sekuestrohet një armë zjarri automatik dhe sende të ndryshme që përdoren për të kryer vjedhjet. •Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 bazuar dhe në informacionet e marra në rrugë operazive bënë arrestimin në …

Read More »