Home / Tag Archives: 50 vjeçari

Tag Archives: 50 vjeçari

EMRI/ U arrestua dje në Greqi, ja kush është 50-vjeçari që do ektradohet në Shqipëri, 22 vite më parë në Kombinat vrau…

Kryhet ekstradimi i shqiptarit të kërkuar ndërkombëtarisht për vrasje nga Shqipëria që dje u arrestua në Greqi. Falë shkëmbimit të informacionit, lokalizohet dhe vihet në pranga në Lamia, Greqi, një i kërkuar për vrasje në Shqipëri. Në kuadër të bashkëpunimit mes Zyrës Qendrore Kombëtare Interpol Tirana dhe Interpol Athinës, pas …

Read More »