Home / Tag Archives: 33 vjecari

Tag Archives: 33 vjecari

Asnjë shenjë nga 33-vjeçari që u bllokua te “Casa Italia”, shpërthejnë familjarët: Të gjendet djali, gjallë a vdekur!

Familjarët e 33-vjeçarit që ka mbetur brenda magazinës së qendrës tregtare kërkojnë nga shteti që të merren masat dhe të gjendet trupi i Arjan Salës. Tezja e të riut, në një prononcim për mediat tha se ai është përpjekur që të shpëtojë të tjerët dhe ka mbetur vetë brenda. “Jemi …

Read More »

E rëndë/ 33 vjeçari masakron me thikë dy të rinjë, transportohen me helikopter drejt Tiranës në gjendje të rëndë

Mesditën e sotme ndodhi një plagosje e dyfishtë, ku dy të rinjë mbetën të lënduar dhe u dërguan me urgjencë me helikopter drejt Tiranës. Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar Policia e Skraparitme anë të një njoftimi. Burime bëjnë me dije se të plagosur kanë mbetur E.Myftari dhe A.Çela …

Read More »