Home / Tag Archives: 3 humbje jete

Tag Archives: 3 humbje jete

E FUNDIT/ COVID-19, ministria e Shëndetësisë: 102 të shëruar, 165 raste të reja dhe 3 humbje jete

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon lidhur me situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të COVID-19 në Shqipëri: Janë kryer 960 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 165 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV-2. Janë shëruar 102 qytetarë, duke e çuar …

Read More »