Home / Tag Archives: 27 te vdekur

Tag Archives: 27 te vdekur

Tragjedi me 27 të vdekur në Turqi

Prodhimi i pijeve alkoolike në mënyrë të jashtëligjshme me produkte të dëmshme ka shkaktuar tragjedi në Turqi. Mediat lokale raportojnë për 27 të vdekur në rajonin e Izmirit dhe zonat përreth për shkak të konsumit të rakisë të prodhuar me përmbajtje kimike të ndryshme, raporton albeu.com. Një numër i madh …

Read More »