Home / Tag Archives: 24 vjecarit

Tag Archives: 24 vjecarit

“Plasin” arrestimet ditën e sotme, i vihen prangat 24 vjeçarit në Përmet, policia i gjen dy shkelje

Një tjetër person është arrestuar gjatë kësaj të mërkure, nga Policia e Gjirokastrës. Shtetasi H.Sh, 24 vjeç ka rënë në prangat e uniformave blu pasi është konstatuar se po transportonte me mjetin e tij tip furgon, dru të prera në mënyrë të paligjshme dhe pa dokumentacion përkatës. Gjithashtu 24 vjeçari …

Read More »