Home / Tag Archives: 2021

Tag Archives: 2021

Horoskopi i datës 16 maj 2021

Dashi Është një ditë e mrekullueshme për romancë! Përhapeni buzëqeshjen tuaj për të gjithë dhe të jeni të sigurt se do të ndiheni të lumtur. Kjo është një ditë për ndjenjën e gëzimit të jetës. Demi Marrëdhëniet personale duhet të jenë përparësia juaj kryesore dhe kjo mund të nënkuptojë braktisjen …

Read More »

Nëse doni që 2021 të jetë një vit i mbarë, duhet të hiqni dorë nga këto zakone

“I dashur ditar, gjatë vitit 2021 nuk do të bëj më…” Mund të nisë në këtë mënyrë lista e objektivave, kushtuar zakoneve që dëmtojnë karrierën tuaj, për t’i lënë pas në 2020-n dhe për t’i zëvendësuar me zakone të virtytshme, pro produktivitetit dhe suksesit. Sipas revistës “Enterpreneur Europe”, ia vlen të …

Read More »