Home / Tag Archives: 18 maj

Tag Archives: 18 maj

Dyfishohen rastet e reja në Shqipëri, një pacient humb betejën me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit (Shifrat)

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3169 testime, 986 të shëruar, 39 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni …

Read More »