Home / Tag Archives: 17 vjev

Tag Archives: 17 vjev

Është vetëm 17 vjeç, ky është ylli i ri që po fut në garë Manchester United dhe Real Madrid

“Djajtë e Kuq” dhe “Galaktikët” e dëshirojnë yllin adoleshent. Manchester United dhe Real Madrid janë duke u bërë gati t’i hynë garës për shërbimet e talentit të Rapid Wienna Yusuf Demir, raporton “Defensa Central”. Mesfushori 17 vjeçar është nën radarin e shumë skuadrave evropiane, por spekulohet se United dhe Madrid janë …

Read More »