Home / Tag Archives: 17 vjecari

Tag Archives: 17 vjecari

Tentoi të vrasë 17-vjeçarin duke e goditur me mjet prerës në kokë, arrestohet 54-vjeçari në Maliq

Policia e Korçës vijon punën për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Në orët e fundit janë kapur dhe ndaluar nga Policia dy shtetas të shpallur në kërkim për veprat penale “Vrasja me dashje, mbetur në tentativë” dhe “Plagosja e lehtë me dashje”. Gazetarja Lorena Kodra raporton për“BalkanWeb” se janë …

Read More »