Home / Tag Archives: 16 nentor 2020

Tag Archives: 16 nentor 2020

Horoskopi për ditën e hënë, 16 nëntor 2020

Dashi Nesër do të jeni në humor të mirë dhe të gatshëm për t’ia plotësuar çdo dëshirë partnerit. Marrëdhënia në çift ka për të qenë e jashtëzakonshme. Bëni kujdes me shpenzimet sepse situata mund t’ju dalë nga kontrolli. Demi Neser do të jeni të privilegjuarit e yjeve. Hëna në shenjën …

Read More »