Home / Tag Archives: 158 raste te reja

Tag Archives: 158 raste te reja

MSH publikon të dhënat/ Rritet numri i rasteve pozitive, 3 viktima dhe 140 të shëruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon lidhur me situatën epidemiologjike në 24 orët e fundit të COVID-19 në Shqipëri: Janë kryer 905 testime në 24 orët e fundit, nga të cilët kanë rezultuar pozitivë 158 qytetarë të prekur nga virusi SARS-COV-2. Janë shëruar 140 qytetarë, duke e çuar …

Read More »