Home / Tag Archives: 150 te burgosur

Tag Archives: 150 te burgosur

Revolta në burgje/ Hyjnë në grevë urie edhe 150 të burgosur te 313-ta: Ushqimi skandaloz, dhomat me çimka!

Shtohen rastet e të burgosurve në grevë në IEPV-të e vendit. Pas dhjetëra të dënuarve në Rrogozhinë, Peqin, Reç, Shënkoll dhe Burrel raportohet se në grevë kanë hyrë edhe 150 të burgosur të 313-ës në Tiranë. Arsyet e grevës së tyre, siç raporton për “BalkanWeb” gazetarja Klodiana Lala janë shtatë. …

Read More »