Home / Tag Archives: 13nentor 2020

Tag Archives: 13nentor 2020

Horoskopi ditor, e premte 13 nëntor 2020

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do ndihmohen tej mase nga Neptuni dhe gjerat do ju shkojnë me mire se me pare. Pasdite ose ne mbrëmje do kaloni edhe momente te veçanta dhe tejet emocionuese. Për beqaret do ketë vetëm një takim, por ai mund te jete vendimtar. Ne …

Read More »