Home / Tag Archives: 11 nentor

Tag Archives: 11 nentor

Moti për ditën e mërkurë, 11 nëntor 2020

Moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin falë kushteve të qëndrueshme atmosferike. Era, do të fryjë me drejtim Juglindje – Verilindje, 1-10m/sek, hera herës me rrahje në bregdet dhe zonat luginore deri në 18m/sek , duke u shoqëruar me një valëzim të forcës 2-4 ballë.

Read More »

Horoskopi ditor, e mërkurë 11 nëntor 2020

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do tregohen realiste dhe gjithçka do ju ece si duhet. Emocionet gjithashtu do jene te njëpasnjëshme. Beqaret me ne fund do e gjejnë personin qe do ju përshtatet me mire dhe do fillojnë lidhje shume te këndshme. Ekuilibri do mbizotërojë gjate gjithë ditës …

Read More »