Home / Tag Archives: 10vjecari

Tag Archives: 10vjecari

Rrëzohet duke luajtur me biçikletë 10-vjeçari në Maliq, niset me helikopter drejt Tiranës

Një fëmijë 10 vjeç është rrëzuar dhe është dëmtuar rëndë, teksa ka qenë duke luajtur me biçikletë në fshatin Leminot të Maliqit. 10-vjeçari është nisur me helikopter drejt Tiranës, ku shihet momenti kur helikopteri i urgjencës merr fëmijën për ta sjellë në kryeqytet. Sipas burimeve nga Spitali i Korçës, ku …

Read More »