Home / Tag Archives: 1 milion $

Tag Archives: 1 milion $

ShBA i dhuron QSUT-së pajisje mjekësore me vlerë 1 milion dollarë, reagon Yuri Kim

Pajisje mjekësore në vlerën 1 milion dollar u dhuruan sot nga Shtete e Bashkuara të Amerikës, në mbështetje të rritjes se kapaciteteve spitalore për përballimin e pandemisë. Në ceremoninë e organizuar në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” ishin të pranishme Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, si dhe …

Read More »