Home / Tag Archives: 1 maji

Tag Archives: 1 maji

Ilir Meta ngre alarmin: “1 Maji e gjen Shqipërinë me nivelin më të ulët të pagës. Gjendja e rëndë ekonomike s’jep shpresë…”

“Edhe 1 Maji i këtij viti, Dita Ndërkombëtare e Punëtorëve, e gjen Shqipërinë me nivelin më të ulët të pagës në rajon dhe në Europë sipas institucioneve financiare ndërkombëtare”. Kështu e nis reagimin e tij Presidenti Ilir Meta lidhur me Ditën Ndërkombëtare e Punëtorëve, i cili më tej ngre alarmin …

Read More »