Home / Aktualitet / Surprizë!/ Princesha Elia Zaharia shtatzënë për herë të parë

Surprizë!/ Princesha Elia Zaharia shtatzënë për herë të parë

Princesha Eliza Zaharia dhe Princ Leka së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Pas aq shumë aludimeve për shtatzëni, çifti është fotografuar ditën e djeshme nga paparacët.

Në fotot e publikuara në “Panorama Plus”, aktorja ishte e veshur me një fustan të gjatë me lule dhe sandale, teksa barku i saj i rrumbullakosur nuk mund të fshihet më.

Nuk dihet ende se në çfarë muaji është ajo dhe as gjinia e bebushit, por ne mezi po presim të mësojmë detaje të reja./ CNA.al

Check Also

Uashington, Mbërrijnë përforcime të reja të Gardës Kombëtare

Një kontigjent i madh trupash të Gardës Kombëtare mbërritën të shtunën në kryeqytetin amerikan, në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven − 11 =