Home / Kryesore / Sot, shira me stuhi në disa zona të vendit, ja sa do të jenë temperaturat

Sot, shira me stuhi në disa zona të vendit, ja sa do të jenë temperaturat

27 Shtator 2020 – Do të kemi përmirësim të përkohshëm të motit, pra do të kemi kthjellime dhe vranësira me reshje të pakta përgjatë zonës perëndimore. Era do të jetë me drejtm Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale deri në 15-20 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,5-2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mëngjes dhe rritje në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 8/19°C

Zonat e ulëta 10/26°C

Zonat bregdetare 14/26°C

Check Also

Shifrat e fundit/ Shënohen mbi 280 raste të reja dhe 3 viktima nga COVID-19 gjatë 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se kanë humbur jetën 3 persona nga Covid në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − eight =