Home / Uncategorized / Sot diell, por mot i ftohtë dhe me erë

Sot diell, por mot i ftohtë dhe me erë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të cilat do të sjellin mot të kthjellët në të gjithë territorin.

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të kenë nj? rënie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -5°C në 06°C, në zonat e ulëta nga 02ºC në 14°C dhe në zonat bregdetare nga 05°C në 17°C.

Era do të fryjë në drejtim Verior-Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 4 ballë.

Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky është
Dita nis me diell por temperaturat mbeten të ulëta, ky është

Check Also

E trishtë/ Ndahet nga jeta parakohe pedagogia shqiptare (EMRI+FOTO)

Pedagogia kosovare, Sazana Çapriqi është ndarë nga jeta ditën e sotme pasi vuantë nga një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − 7 =