Home / Bota / Snapchat, sërish me probleme. Ankohen mijëra përdorues!

Snapchat, sërish me probleme. Ankohen mijëra përdorues!

Aplikacioni social SnapChat aktualisht në një pjesë të SH.B.A-së dhe Evropës ka shfaqur probleme tek dhjetëra mijëra përdorues . Përdoruesit jane ankuar që nuk kane mundur të postojnë snapchat story.

Problemi ka filluar rreth orës 10:00 dhe Snapchati njoftoi se po punon për ta sjellë atë përsëri në gjendjen normale.

Ne jemi të vetëdijshëm që shumë Snapchatters kanë probleme për të përdorur aplikacionin,’ shkruajti aplikacioni në Twitter.

 

Përshtati në shqip nga Daily Mail: Marjana Ciku
©Shtypi.net

 

Check Also

FOTO/ Pa rradhë dhe me kosto minimale, Singapori gjen formën praktike për të shitur maska

Në Singapor maskat e ripërdormshme për tu mbrojtur nga covid 19 kanë filluar të shiten …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + 17 =