Home / Aktualitet / Simpatizantët e PD-LSI ngrenë në ajër kandidatin Luan Haka

Simpatizantët e PD-LSI ngrenë në ajër kandidatin Luan Haka

Simpatizantët e PD-së dhe LSI-së kanë shpërthyer në gëzim pasi policia gjeti brenda makinës provat sipas tyre që vërtetojnë që aty po tentohej të bliheshin vota.

Ata kanë marrë në krahë kandidatin Luan Haka.

 

Check Also

Kush janë deputetët që do hetojnë Metën, mazhoranca përdor “të djegurit” për të çuar deri në fund luftën me presidentin

Detaje të reja janë mësuar nga nisma për të shkarkuar presidentin Ilir Meta. Burimet bëjnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + 10 =