Home / Stili i jetes / Si mund ta zbuloni se të ish-in tuaj e ka marrë malli për ju?

Si mund ta zbuloni se të ish-in tuaj e ka marrë malli për ju?

Marrëdhëniet nuk janë gjithmonë një vijë e drejtë. Shumicën e kohës jeta na mëson se është e kotë të ndjekësh udhëzimet e shkruara. Disa njerëz takojnë partnerët e tyre, flirtojnë, lidhen, bien në dashuri dhe martohen.

Por marrëdhëniet dhe planet nuk shkojnë gjithmonë ashtu siç e kemi parashikuar.

Nëse ndaheni dhe ish-i juaj është akoma në jetën tënde, atëherë pyetja që të vjen në mendje është: “A e ka marrë malli për mua?” dhe mendon nëse do ktheheni më bashkë apo jo.

Këtu janë 15 shenjat nëse ish-in e ka marrë malli për ju:

1-Nis një zënkë me ju pa asnjë arsye

2-Gjen çdo arsye koti për të të telefonuar

3-Ju pëlqen fotot ose statuset në mediat sociale

4-Përpiqet t’ju bëjë xheloz/e

5-Shfaq pakënaqësi për marrëdhënien aktuale që ka

6-Bëhet xheloz/e për çdo mashkull/femër që ti del

7-Nuk ju kthen sendet tuaja

8-Flet për ty me miqtë e përbashkët

9-Bëhet nostalgjik/e

10-Të telefonon gjatë natës

11-Refuzon të flasë me ju pas ndarjes

12-Nuk është lidhur me dikë tjetër

13-Shkon në të njëjtat evente si ju

14-Përmend gjëra rreth jush që i mungojnë

15-Ju dërgon mesazhe romantike

Check Also

Ju bezdis aroma e pakëndshme e këpucëve? Ja si ta eleminoni atë

Era e pakëndshme e këpucëve na bezdis të gjithëve pa përjashtim. Bakteret në këpucë mund …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − five =