Home / Aktualitet / Shtëpia përfshihet nga flakët, nëna hedh nga dritarja 4 fëmijët e saj(VIDEO)

Shtëpia përfshihet nga flakët, nëna hedh nga dritarja 4 fëmijët e saj(VIDEO)

Një apartament në qytezën turke të Esenlerit është përfshirë nga flakët ndërkohë që familjarët ishin bllokuar brenda. Për të shpëtuar, një nënë është detyruar që t’i hedhë nga dritarja 4 fëmijët e saj.

Disa prej banorëve i dolën në ndihmë gruas teksa kishin hapur një batanije për t’i pritur fëmijët, raporton televizioni NTV.

Fatmirësisht ata janë shpëtuar me sukses dhe nuk ka pasur të lënduar përveç dëmeve materiale.

Sipas raportimeve nga policia turke, zjarri ka ardhur si pasojë e shpërthimit të një bombe të vogël gazi.

Check Also

A e ka zbuluar Basha patronazhistin e PS? Kryedemokrati e zbulon për herë të parë

“Jo se kam zbuluar, është fundi, tregon se ku ka përfunduar Republika e Shqipërisë. Tregon …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 5 =