Home / Aktualitet / Shtëpia e aktores së njohur shkatërrohet nga zjarri

Shtëpia e aktores së njohur shkatërrohet nga zjarri

Ferma e familjes së aktores Jennifer Lawrence është djegur plotësisht. Ajo vizitohej çdo vit jo vetëm nga të zotët e saj, por edhe nga turistë të ndryshëm dhe menaxhohej nga vëllai i Jennifer.Në faqen zyrtare të fermës në rrjete sociale, shkruhet:

Në faqen zyrtare të fermës në rrjete sociale, shkruhet:

“Me dhimbje ju themi se humbëm fermën tonë natën e kaluar në një zjarr të tmerrshëm. Ndihemi me fat që asnjë person ose kafshë nuk u lëndua, por jemi në zi për humbjen e viteve të punës së palodhur dhe kujtimeve që krijuam në ato mure. Fjalët nuk mund të përshkruajnë dhimbjen që kemi, por i jemi mirënjohës Departamentit të Zjarrfikësve Simpsonville dhe të gjithë zjarrfikësve të tjerë që iu përgjigjën urgjencës sonë. Jeni heronj të vërtetë”.

*Artikulli i Euro Weekly News

Check Also

LAJM I FUNDIT/ Rritet ndjeshëm numri i të infektuarve në vend

Gjatë 24-orëve të fundit në vend kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit 7 qytetarë, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =