Home / Aktualitet / Shqiptarja e zhdukur prej 4 muajsh,thirrja e vëllait: Jepini fund makthit…

Shqiptarja e zhdukur prej 4 muajsh,thirrja e vëllait: Jepini fund makthit…

Aris Vasili, vëllai i 19-vjeçares shqiptare të zhdukur në Greqi, i bën thirrje rrëmbyesve të lirojnë motrën e tij.

Bëhet fjalë për vajzën e quajtur Artemis Vasili, e cila rezulton e zhdukur që nga 16 shtatori i vitit 2020.

I bëj thirrje rrëmbyesve të lirojnë motrën time. Jepuni fund mundimeve tona. Nëse Artemis do na dëgjonte, ajo do na kontaktonte.

Ditën e zhdukjes ajo tha që do të kërkonte punë. Herën e fundit ajo foli me nënën. Ne besojmë se ajo hipi në automjet dhe jo në autobuz.

Natën e zhdukjes shkuan në stacionin policor të Koropit ku raportuam zhdukjen”, u shpreh vëllai i saj.

 

Check Also

Pas takimit me Kryeministrin, Albin Kurti shkon në Presidencë

Sot kisha kënaqësinë të prisja në një takim vëllazëror, liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − 17 =