Home / Aktualitet / Shqipëria nuk gjen qetësi! Rritet sërish numri i të infektuarve nga COVID

Shqipëria nuk gjen qetësi! Rritet sërish numri i të infektuarve nga COVID

Është rritur numri i rasteve të reja nga Covid-19 në Shqipëri.

Burime për Top Channel bëjnë me dijeni se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 82 persona të infektuar me koronavirusin e ri.

Kështu vihet re një dyfishim i rasteve të reja në raport me ditën e djeshme, ku Ministria e Shëndetësisë konfirmoi 45 persona, mbartës të Covid-19.

 

M.C

Check Also

E kritikuan për peshën, Rozana Radi reagon e revoltuar: Po zgjidhni burra që iu duan vetëm për shalë

Artistja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Rozana Radi, së fundmi në një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − six =