Home / Aktualitet / Shpërthen në flakë një shtëpi në Lezhë, brenda gjendet një grua e moshuar(FOTO)

Shpërthen në flakë një shtëpi në Lezhë, brenda gjendet një grua e moshuar(FOTO)

Një shtëpi është shkrumbuar nga flakët në qytetin e Lezhës. Flakët kanë rënë në katin e dytë të një godine ku jetonte një grua e moshuar.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë shpëtuar të moshuarën, e cila fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime. Godina që ka marrë flakë ndodhet përballë Prefekturës së Lezhës.

Deri tani, nuk raportohet për persona të lënduar por vetëm për dëme të shumta materiale.

 

Check Also

Kryeministri Rama jep medalje ari për nxënësit me rezultate të shkëlqyera, i riu ‘ia plas në sy’: Shyqyr që erdhën zgjedhjet…

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Evis Kushin kanë dorëzuar medalje për gjimnazistët ekselent. Teksa ia …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six + 20 =