Home / Aktualitet / “Shpërthen” Covid-19 në Qendrën e Shëndetit Mendor në Korçë/ Dy infermierë të prekur, dyshohet të jetë prekur edhe kuzhinieria

“Shpërthen” Covid-19 në Qendrën e Shëndetit Mendor në Korçë/ Dy infermierë të prekur, dyshohet të jetë prekur edhe kuzhinieria

Dy infermierë të Qendrës së Shëndetit Mendor në Korçë kanë dalë pozitivë me Covid-19.

Ndërkohë autoritetet bëjnë me dije se po pritet përgjigja edhe për kuzhinieren.

Dy infermierë të Qendrës së Shëndetit Mendor në Korçë kanë dalë pozitivë me Covid-19.

Ndërkohë autoritetet bëjnë me dije se po pritet përgjigja edhe për kuzhinieren.

Dy infermierë të Qendrës së Shëndetit Mendor në Korçë kanë dalë pozitivë me Covid-19.

Ndërkohë autoritetet bëjnë me dije se po pritet përgjigja edhe për kuzhinieren.

Check Also

Koreja e Veriut qëllon dhe djeg një zyrtar civil të Koresë së Jugut

SEUL, KOREJA E JUGUT – Ushtria e Koresë së Jugut njoftoi se Koreja e Veriut …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine − five =