Home / Showbizz / Shoqe apo armike? Jasemina dhe Ola e Përputhen jetojnë bashkë(VIDEO)

Shoqe apo armike? Jasemina dhe Ola e Përputhen jetojnë bashkë(VIDEO)

Hyrja e Ola Zenelajt në Përputhen i trazoi ujërat, sidomos raportin mes Andit dhe Jaseminës të cilët kishin pëlqim ndaj njëri-tjetrit. Sapo Ola hyri në Përputhen u shpreh se një nga preferencat e saj ishte Andi. Në fillim u tha se gjithçka ishte për inat të Jaseminës pasi të dyja vajzat kishin qenë shoqe të ngushta dhe prej vitesh nuk flisnin me njëra-tjetrën. Ndaj hyrja e Olës u pa si kërcënim për raportin e Jaseminës me Andin.

Po a është e vërtetë që vajzat janë zënë? Jo. Në një video ekskluzive për dritare.net shihet se Jasemina dhe Ola jetojnë bashkë. Në video më poshtë shihen dy vajzat teksa dalin nga hyrja e pallatit ku jetojnë për të marrë një porosi, në një interval kohor të shkurtër nga njëra-tjetra. Burime për dritare.net bëjnë me dije se Ola dhe Jesmina jetojnë në të njëjtën banesë.

 

Check Also

Fjolla Morina në telashe, shpallet në kërkim ndërkombëtar

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës ka bërë kërkesë për shpalljen në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 4 =